Usługi MegaMali – od minimum do maximum

Jako osoba kreatywna, wraz z moim teamem działamy na wielu płaszczyznach. Wykształcenie, pasja ale przede wszystkim doświadczenie – dzięki nim podchodzimy do zagadnień holistycznie, wyszukujemy przeróżne rozwiązania. MegaMali przyświeca zasada “Nie ma sytuacji bez wyjścia” – w każdej z nich jesteśmy w stanie pomóc, zaś zlecone zadania są realizowane z dbałością i pełnym zaangażowaniem. Nasze usługi to wiatr w żagle biznesu.

Gosia.

Budowanie marki

Marka własna to podstawa rozpoznawalności i rozwoju biznesu. Pomożemy Ci zbudować strategię, zaplanować działania i stworzyć narzędzia do promowania Twojego produktu / usługi w social mediach, internecie i nie tylko. Budowanie rozpoznawalności działa na kilku płaszczyznach:

W ramach usług MegaMali stworzy twoje logo, opracujemy strategię działania, stworzymy ideologię, zgodnie z którą firma będzie działać.

Poprowadzimy Twój profil w social mediach (Facebook, Instagram) stworzymy grafiki, napiszemy teksty i zaplanujemy posty. Określ swój cel, grupę odbiorców i styl, w jakim chcesz być widoczny a my zbudujemy Twoją Markę i jej rozpoznawalność.

Pomożemy ci wprowadzić zmiany marketingowe we wszystkich działach twojej firmy: od personelu aż po wystrój wnętrza.

Dzięki współpracy z fachowcami z wielu dziedzin, wiemy, że nie ma rzeczy nieosiągalnych. Są tylko takie, na które trzeba chwilę poczekać.

Copywriting / content creator

Masz pomysł na swój tekst ale nie masz talentu literackiego / nie lubisz pisać / nie wiesz jak trafić do odbiorców / nie chce ci się / nie masz czasu na to / szykuje się dobra impreza / masz zaplanowane zadania firmowe? [niepotrzebne skreślić]

Nie przejmuj się, nie każdy musi być dobry we wszystkim. Skup się na tym, co robisz najlepiej a Twoim tekstem zajmiemy się my. Każda forma tekstowa wymaga sprawdzenia pod kątem poprawności, zarówno gramatycznej, jak i estetycznej. Czy to post na FB, wpis na bloga, plik tekstowy z ofertą, relacja z wydarzenia, harmonogram imprezy, list motywacyjny, list otwarty itp.

Nie tylko opracowujemy treść* ale i czytelność, która jest bardzo istotna zarówno dla czytelników jak i dla wyszukiwarek. Poprawność złożenia zdań, układ, gramatyka, rozbudowane słownictwo – bez tego tekst zwyczajnie nie jest dobry.

*Uprzedzając pytania – nie, nie napiszemy wypracowania ani pracy magisterskiej 🙂 Ale o wierszu w sumie możemy pomyśleć 🙂

Strony www

Tworzymy proste, statyczne strony na WordPress. Przyświeca nam zasada “Od minimum do maximum” czyli ma być prosto, estetycznie ale czytelnie i efektownie.

Myślisz, że nie stać cię na stronę www? Zaskoczę cię. Ceny zaczynają się już od 350zł netto (strony wizytówkowe + 2 podstrony) plus domena i hosting, które pomożemy Ci wykupić).

Nauczymy Cię też dodawać artykuły na bloga, byś mogła / mógł samodzielnie rozbudowywać i aktualizować stronę. Możesz też to zlecić nam.

Grafika / sztuki wizualne

To jest temat, który lubię najbardziej. Co mogę zaproponować? Grafiki cyfrowe do strony www, do postu na FB i Instagram, projekt folderu, reklamy, plakaty, loga i tak dalej.

Ręczna grafika typu rysunek, malarstwo, dekoracje – mogę na przykład stworzyć kolekcję plakatów do twojego biura.

Inne sztuki wizualne – fotografia produktowa, obróbka cyfrowa zdjęć produktów, fotografia tematyczna do postów na FB czy relacji.

Biznesowe rewolucje

Jeśli Twój biznes potrzebuje mocnego odświeżenia, zaczynasz odczuwać stagnację, obroty spadają a praca cię już nie satysfakcjonuje – pomogę Ci zrobić “biznesowe rewolucje”. Często obiektywne spojrzenie osoby doświadczonej ale niezwiązanej emocjonalnie z firmą jest bardziej pomocne, niż najlepsze rady przyjaciół.

Odpowiedz sobie na bardzo ważne pytania: Czy Twoja rozpoznawalność jest wystarczająca? Czy twój biznes jest skalowalny? Czy możesz zwiększyć przychód i żyć na lepszym poziomie? Czy twój biznes wymaga wprowadzenia zmian radykalnych czy kosmetycznych? Czy jest gdzieś w firmie ukryte “zgniłe jajo” do którego się przyzwyczaiłeś / łaś?

Jeśli czujesz, że coś jest nie tak ale twoje dotychczasowe działania nie przynoszą skutku, koniecznie skontaktuj się z: doradcą podatkowym, księgowym i ze mną.

Dlaczego akurat ze mną?

Od 20 lat prowadzę swoje biznesy. Niektóre z większym, niektóre z mniejszym powodzeniem. Przez te dwie dekady nauczyłam się wiele, między innymi jak nie brnąć w coś, co nie przynosi dochodu. Odpowiednie zarządzanie i proste działania marketingowe potrafią znacząco poprawić stan firmy i twojego portfela.

Możemy też przeprowadzić szkolenia personelu (techniki sprzedaży, asertywność, delegowanie obowiązków itp). Zbadamy twoje relacje z klientem i personelem. Zrobimy analizę finansów, pomożemy poszukać oszczędności, ale przede wszystkim wesprzeć Cię w podjęciu decyzji, nawet jeśli mają być one rewolucyjne.

Więcej w zakładce Biznesowe Rewolucje

Szkolenia dla sprzedawców

Przez 20 lat pracowałam w handlu. Jednym z moich najważniejszych zadań było przygotowywanie personelu do pracy na stanowisku sprzedawcy. Spotykałam ludzi niedoświadczonych lub doświadczonych ale z bagażem złych nawyków, młodych i dojrzałych, ambitnych i zdemotywowanych. Każdy z nich wymagał indywidualnego podejścia, jedni wymagali odkrycia mocnych stron, inni dodania odwagi w konfrontacji z klientem, jeszcze inni potrzebowali rad, jak radzić sobie w sytuacjach stresujących.

Dlatego w moich sklepach zawsze były bardzo dobre opinie o obsłudze. Mówi się, że dobry sprzedawca opchnie durszlak fryzjerowi. A jeśli jeszcze ma do tego dobrą motywację..!

Więcej na temat naszych szkoleń oko-w-oko przeczytasz z zakładce Szkolenia.

Local senior man selling traditional caps

Polecamy się sprzedawcom i handlowcom, a jeśli potrzebujesz treningu emocjonalnego lub trenera personalnego,

polecamy Asię Ługowską “OdNowa”