W RAMACH USŁUGI STRONY WWW DODATKOWO OTRZYMUJESZ:

* Roczną opiekę nad stroną (aktualizacje)
* podstawowy formularz kontaktowy
* ustawienie polityki prywatności
* ustawienie polityki cookies
* optymalizacja strony pod kątem SEO
* dodanie strony do indeksacji google
* Kompleksowy bezpłatny audyt o ICEA

Dodatkowo prowadzimy opcję administrowania stronami – uzupełnianie aktualności w oparciu o SEO, publikowanie zdjęć, artykułów, dodawanie zakładek, tworzenie grafik, redagowanie tekstów i tym podobne.

Jak przygotować się do zamówienia strony internetowej?

Aby stworzyć stronę internetową najpierw trzeba wykupić domenę (czyli nazwę strony), hosting (usługę utrzymania strony) oraz certyfikat SSL (stanowiący o bezpieczeństwie twojej witryny dla użytkowników). Sprzedawców i operatorów jest mnóstwo, dlatego zanim skorzystamy z czyjejś usługi, sprawdzamy aktualne promocje. Najczęściej korzystamy z oferty firmy Domena.pl, która zapewnia świetne wsparcie techniczne i czytelny interfejs zaplecza.

Jak już mamy wykupiony adres www, musimy ustalić kila bardzo ważnych danych:

Informacje a dokładnie ich podział – dzięki ustaleniu najważniejszych bloków informacyjnych, można zbudować strukturę zakładek. Należy ustalić też co będzie stroną główną oraz w jakiej formie (i czy w ogóle) będą publikowane aktualności / artykuły / blog.

Wygląd czyli układ strony – czy ma ona być symetryczna / asymetryczna, z menu na górze, z boku, a może w pasku bocznym, ze stopką czy bez, z tekstem rozciągniętym czy sekcją zwężoną…

Kolorystyka, która najczęściej jest związana z logo lub z identyfikacją wizualną firmy. Kolorystyka ma oparcie w psychologii, więc trzeba dobrze przemyśleć jej użycie.

Treść – samo napisanie treści to dopiero początek zabawy. Bardzo ważne jest ustawienie czytelności treści (zredagowanie) oraz jego układu dla wyszukiwarek google. 85% użytkowników stron www stawia na czytelny układ, omijając strony z przeładowaną grafiką, złą kolorystyką i nieczytelnym układem tekstu.

Gdy ustalone zostają te wszystkie parametry, można przystąpić do projektowania strony. Czas realizacji zamówienia jest zależny od stopnia skomplikowania struktury oraz ilości przygotowanej treści. Istotne też jest przygotowanie grafik – możesz nam je wysłać lub zlecić ich przygotowanie.

Jeśli prowadzisz biznes, jesteś blogerem, influenserem, podróżnikiem, dziennikarzem, artystą, samorządowcem, politykiem zy inną osobą publiczną, tworzysz rękodzieło, zarządzasz fundacją lub po prostu masz fajną treść do przekazaniu światu – musisz mieć własną stronę www.

Wiele firm bazuje na profilach w social mediach, ale zapomina o tym, że: po pierwsze nie wszyscy użytkownicy internetu korzystają z social mediów, po drugie te kanały mogą w przyszłości zniknąć lub być płatne, w związku z czym zasięgi firm mogą być mniejsze. A po trzecie – cosial media nie są dobrym miejscem do przekazywania rzetelnych, kompleksowych danych dotyczących biznesu, są one kanałami podtrzymującymi kontakt z klientem / odbiorcą i budowaniu relacji.

Przeczytasz o tym więcej w zakładce MISJA.