OBRAZY I GRFIKI

Witaj w moim małym artystycznym świecie! Znajdziesz tu wszystko to, co nieskategoryzowane, niesztampowe i bardzo osobiste. Fotografie, obrazy, rysunki.

Trochę prywaty czyli kilka słów o mnie.

Z wykształcenia zawodowego średniego jestem plastykiem (sztuki użytkowe), zaś magistrem kulturoznawcą. Pasjonuje mnie wszystko, co wiąże się z tą częścią ludzkości, której nie uświadczy się w świecie zwierząt. Prostymi słowy – myślenie abstrakcyjne i emocje wykraczające poza fizjologiczne potrzeby. Smakuję muzykę, szczególnie z gitarowym brzmieniem, podziwiam architekturę, chętnie analizuję sztuki piękne, interesuje mnie psychologia.

Przy tym wszystkim od 20 lat trwam w szarej codzienności prowadzenia w Polsce biznesu, co, nie ukrywajmy, nie jest proste. Chętnie dzielę się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem, nie zapominając przy tym o swoich pasjach.

Mając szerokie zainteresowania i pewne umiejętności, przyjmuję czasem zlecenia nietypowe. Kolekcja grafik do hotelu, obraz do poczekalni, napisanie czy zredagowanie tekstów na bloga, fotografia produktowa, obmyślenie strategii marketingowej czy stworzenie wizytówki w sieci – jestem do dyspozycji!

Wychodzę z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie, przy których trzeba się więcej nagłowić. Dlatego obsługuję kompleksowo firmy z zakresu wizerunku, reklamy, administrowania stron, wspomagania podczas targów czy w zakresie doradztwa.

Obrazy i grafiki są tylko przyjemnym dodatkiem do całej pracy.

Zobacz czym są BIZNESOWE REWOLUCJE

Niektóre z moich obrazów możecie zobaczyć między innymi na ścianach w RJ Hotel