Usługi MegaMali – od minimum do maximum

Wraz z moim teamem działamy na wielu płaszczyznach. Wykształcenie, pasja ale przede wszystkim doświadczenie – dzięki nim podchodzimy do zagadnień holistycznie, wyszukujemy przeróżne rozwiązania. MegaMali przyświeca zasada “Nie ma sytuacji bez wyjścia” – w każdej z nich jesteśmy w stanie pomóc, zaś zlecone zadania są realizowane z dbałością i pełnym zaangażowaniem. Nasze usługi to wiatr w żagle biznesu.

Gosia.

Biznesowe rewolucje

Jeśli Twój biznes potrzebuje mocnego odświeżenia, zaczynasz odczuwać stagnację, obroty spadają a praca cię już nie satysfakcjonuje – pomogę Ci zrobić “biznesowe rewolucje”. Obiektywne i fachowe spojrzenie osoby doświadczonej ale niezwiązanej emocjonalnie z firmą jest bardziej pomocne, niż najlepsze rady przyjaciół.

Odpowiedz sobie na bardzo ważne pytania: Czy Twoja rozpoznawalność jest wystarczająca? Czy twój biznes jest skalowalny? Czy możesz zwiększyć przychód i żyć na lepszym poziomie? Czy twój biznes wymaga wprowadzenia zmian radykalnych czy kosmetycznych? Czy jest gdzieś w firmie ukryte “zgniłe jajo” do którego się przyzwyczaiłeś / łaś?

Więcej o Biznesowych Rewolucjach przeczytasz TUTAJ

Szkolenia dla sprzedawców

Przez 20 lat pracowałam w handlu. Jednym z moich najważniejszych zadań było przygotowywanie personelu do pracy na stanowisku sprzedawcy. Spotykałam ludzi niedoświadczonych lub doświadczonych ale z bagażem złych nawyków, młodych i dojrzałych, ambitnych i zdemotywowanych. Każdy z nich wymagał indywidualnego podejścia, jedni wymagali odkrycia mocnych stron, inni dodania odwagi w konfrontacji z klientem, jeszcze inni potrzebowali rad, jak radzić sobie w sytuacjach stresujących.

Dlatego w moich sklepach zawsze były bardzo dobre opinie o obsłudze. Mówi się, że dobry sprzedawca opchnie durszlak fryzjerowi. A jeśli jeszcze ma do tego dobrą motywację..!

Więcej na temat naszych szkoleń oko-w-oko przeczytasz z zakładce Szkolenia.

Local senior man selling traditional caps

Budowanie marki

Marka własna to podstawa rozpoznawalności i rozwoju biznesu. Pomożemy Ci zbudować strategię, zaplanować działania i stworzyć narzędzia do promowania Twojego produktu / usługi w social mediach, internecie i nie tylko. Budowanie rozpoznawalności działa na kilku płaszczyznach:

W ramach usług MegaMali opracujemy strategię działania, stworzymy ideę, zgodnie z którą firma będzie działać. Pomożemy ci wprowadzić zmiany marketingowe we wszystkich działach twojej firmy: od personelu aż po wystrój wnętrza – jeśli to będzie miało wpływ na dochody.

Dzięki współpracy z fachowcami z wielu dziedzin, wiemy, że nie ma rzeczy nieosiągalnych. Są tylko takie, na które trzeba chwilę poczekać.

Copywriting

Masz pomysł na swój tekst ale nie masz talentu literackiego / nie lubisz pisać / nie wiesz jak trafić do odbiorców / nie chce ci się / nie masz czasu na to / szykuje się dobra impreza / masz zaplanowane zadania firmowe? [niepotrzebne skreślić]

Nie przejmuj się, nie każdy musi być dobry we wszystkim. Skup się na tym, co robisz najlepiej a Twoim tekstem zajmiemy się my. Każda forma tekstowa wymaga sprawdzenia pod kątem poprawności, zarówno gramatycznej, jak i estetycznej. Czy to post na FB, wpis na bloga, plik tekstowy z ofertą, relacja z wydarzenia, harmonogram imprezy, list motywacyjny, list otwarty itp.

Nie tylko opracowujemy treść* ale i czytelność, która jest bardzo istotna zarówno dla czytelników jak i dla wyszukiwarek. Poprawność złożenia zdań, układ, gramatyka, rozbudowane słownictwo – bez tego tekst zwyczajnie nie jest dobry.

*Uprzedzając pytania – nie, nie napiszemy wypracowania ani pracy magisterskiej 🙂 Ale o wierszu w sumie możemy pomyśleć 🙂

gazeta

Strony www

Tworzymy proste, statyczne strony na WordPress. Przyświeca nam zasada “Od minimum do maximum” czyli ma być prosto, estetycznie ale czytelnie i efektownie.

Myślisz, że nie stać cię na stronę www? Zaskoczę cię. Ceny zaczynają się już od 350zł netto (strony wizytówkowe + 2 podstrony) plus domena i hosting, które pomożemy Ci wykupić).

Nauczymy Cię też dodawać artykuły na bloga, byś mogła / mógł samodzielnie rozbudowywać i aktualizować stronę. Możesz też to zlecić nam.

Grafika / sztuki wizualne

To jest temat, który lubię najbardziej. Co możemy zaproponować? Grafiki cyfrowe do strony www, do postu na FB i Instagram, projekt folderu, reklamy, plakaty, loga i tak dalej.

Ręczna grafika typu rysunek, malarstwo, dekoracje – mogę na przykład stworzyć kolekcję plakatów do twojego biura.

Inne sztuki wizualne – fotografia produktowa, obróbka cyfrowa zdjęć produktów, fotografia tematyczna do postów na FB czy relacji.

Konsultacje zawodowe

Oferujemy konsultacje dla osób, które chcą się przebranżowić ale nie potrafią określić swojego celu. Długi wywiad i zbadanie predyspozycji mogą wskazać odpowiedni kierunek działania. Z konsultacji mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy chcący zmian, ale również osoby chcące zmienić pracę na taką, która przyniesie satysfakcję. Oferujemy również wsparcie dla osób chcących zacząć swoją przygodę z działalnością gospodarczą. Po prostu biznes nie ma dla nas żadnych tajemnic, a dzięki doświadczeniu, ciągłej edukacji i zgranemu zespołowi nie ma rzeczy niemożliwych.

Konsultacji udzielany oko-w-oko, telefoniczne lub online – tak, jak ci wygodnie!

Polecamy się sprzedawcom i handlowcom, a jeśli potrzebujesz treningu emocjonalnego lub trenera personalnego, polecamy Asię Ługowską “OdNowa”