MISJA MegaMali

Misja Team MegaMali to wielopłaszczyznowa pomoc małym firmom. Wiemy doskonale, jak trudno jest się wyróżnić na tle konkurencji, jak ciężko przetrwać na rynku. Analizujemy działanie firmy holistycznie: począwszy od spraw finansowych, przez wizerunkowe aż po kadrowe. Ten proces nazywamy “Biznesowymi Rewolucjami“.

Dlaczego to robimy? Bo wiemy, że małe firmy są spełnieniem marzeń wielu z Was. Wiemy też, jak często właściciele nie radzą sobie ze zmieniającymi się trendami, skomplikowanym prawem podatkowym czy konkurencją i zamykają firmy po wielu latach ich prowadzenia, nie potrafiąc potem odnaleźć się na etacie.

Sprawdzamy każdy element będący fundamentem dobrze prosperującej firmy, ale najważniejsze jest budowanie marki. Oto misja MegaMali.

Biznes, marketing, kompleksowa obsługa fimr

Dlaczego obecność w sieci jest istotna dla budowania marki?

XXI wiek stoi pod znakiem cyfryzacji i mediów społecznościowych. Mówi się, że “jeśli nie ma cię w internecie to nie istniejesz”. Według GUS w 2003 roku aż 93,3% polskich gospodarstw domowych posiadało dostęp do internetu, zaś 58,5% Polaków w wieku 17-74 lat zadeklarowało, że z niego korzysta. I jest to tendencja zwyżkowa.

Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę, świadczysz regionalne usługi, prowadzisz profil tematyczny czy jesteś influencerem – własna strona www, konto na Facebooku, Instagramie czy Pintereście jest nie tylko Twoją wizytówką ale przede wszystkim ułatwia klientom interakcję z Tobą, twoją marką i docelowo twoim produktem.

Prawie 90% informacji o adresie czy zakresie usług firmy poszukiwane jest w wyszukiwarkach typu google, z czego w ogromnej większości w urządzeniach mobilnych. Strona www jest Twoją wizytówką, zaś social media – formą komunikacji z Klientem. Socjolodzy potwierdzają, że użytkownicy czują potrzebę więzi z Autorem (osobą, firmą, marką), a tym silniejsza ona jest, im więcej swobody w komentowaniu posty, możliwości reagowania na nie, być pośrednio ich częścią. Zarówno FB jak i Instagram są świetnymi narzędziami do budowania bazy stałych odbiorców. Lecz by więź utrzymać, należy tych narzędzi odpowiednio używać. Regularne publikacje, przyciągające grafiki, czytelny tekst z treścią dostosowaną do grupy odbiorców – to tylko kilka sekretów skutecznego budowania wizerunku Twojej Marki.

Twoja Marka to coś, do czego odbiorca się przyzwyczaja. Brzmi dziwnie, prawda? A jednak! Spece od marketingu wiedzą, że logo, które odbiorca widzi wielokrotnie, zapada w pamięć i staje się elementem stałym w jego przestrzeni. Wiesz, jak to działa?

Zrób prosty test świadomości marek – ile z nich rozpoznasz?

Idąc do sklepu w płazem w nazwie, kupujesz napój z tajemną recepturą, do przegryzienia chrupki z gepardem, płacisz używając specjalnego kodu bo masz konto z banku z żubrem. W międzyczasie zadzwonili z fioletowej sieci, że mają promocję na pakiet internetu na telewizję z plusem. Myślisz sobie, że chętnie obejrzysz serial z Jeniffer Aniston a potem umyjesz zęby szczoteczką elektryczną. Myślisz, czy jutro założyć do pracy gumowe trepy czy buty z łyżwą. (odpowiedź na końcu tekstu)

Czy rozumiesz już, jak ważne jest budowanie własnej marki? Nawet, jeśli zakres Twoich działań jest stricte regionalny? Wyróżnij się wśród konkurencji, wyciągnij rękę do potencjalnych klientów i stwórz z nimi wirtualną relację.

Jak działa MegaMali?

Działając od ponad dekady opracowaliśmy skuteczne metody oparte o doświadczenie, psychologię konsumenta i wiedzę nabytą. Zawsze zaczynamy od analizy szeroko rozumianej. Sprawdzamy co w trawie piszczy i ustalamy metodę działania.

W przypadku budowania marki odświeżamy (lub budujemy od podstaw) wizerunek, ustalamy cel i definiujemy twojego klienta. Zadajemy dużo pytań, brzmiących pozornie błaho, a jednak będących bardzo istotnymi dla dalszego działania. Potem jest przychodzi najprzyjemniejszy moment czyli proces twórczy.

Potem już nie musisz robić nic! My tworzymy, my planujemy, publikujemy, a Ty poświęcasz się swojemu biznesowi w 100%, dzięki czemu więcej zarabiasz, lepiej planujesz pracę, a zaoszczędzony czas spędzasz tak, jak lubisz. Musisz nam zaufać, byśmy mogli spełniać swoją misję.

Co nas wyróżnia?

Kreatywność, znajomość rynku, precyzja, terminowość bla bla bla bla... Każdy pisze to samo.

Nas wyróżnia to, że działamy tak, jakbyśmy robili to dla siebie. Ah, no i jeszcze jedno – chyba najważniejsze – każde działanie są skrojone na Twoją miarę, jak najlepszy włoski garnitur. Omijamy AI szerokim łukiem bo czynnik ludzki jest w tym wszystkim najważniejszy.

żaba opracująca na komputerze

Ile to wszystko kosztuje?

To jest bardzo ważne pytanie. Cena jest zależna od tego, co Cię interesuje.

Usługi standardowe znajdziesz w naszym CENNIKU.

Ale jeśli chcesz zrobić COŚ ale nie wiesz co, za to z ograniczonym budżetem, to też coś się wymyśli. Mierzmy zamiary na siły, nie odwrotnie.

I to wszystko czarno na białym: Umowa, faktura Vat, protokół, prawa własności intelektualnej.

To co, chcesz zbudować swoją własną markę z nami?

Odpowiedź na test: Idąc do Żabki, kupujesz Colę, do przegryzienia Cheetosy, płacisz Blikiem bo masz konto w PeKaO. W międzyczasie zadzwonili z Play, że mają promocję na pakiet internetu na Canal +. Myślisz sobie, że chętnie obejrzysz Przyjaciół a potem umyjesz zęby Szczoteczką Oral-B. Myślisz, czy jutro założyć do pracy crogs’y czy buty NIKE.

Oferta dla oferty

Kompleksowa obsługa firm, czyli:

  • Tworzenie, administrowanie i aktualizowanie stron www
  • Projekty graficzne użytkowe
  • Projekty marketingowe
  • Gromadzenie danych
  • Administrowanie social mediów
  • Szkolenia kadrowe
  • Copywriting
  • Analizy biznesowe

Nasza oferta kierowana jest głównie do firm działających w branżach takich, jak eventy, targi, szkolenia, informacje, Horeca, medycyna i weterynaria, polityka, samorząd, działalność stowarzyszeniowa, blogerzy, influencerzy, osoby publiczne.

Opieka nad twoją firmą
Oferta opieki dla firm str 2
Oferta opieki nad firmą str 3